Bursa Uzman Oto Servis, konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı ile aracınız dört dörtlük test edilerek sizlere teslim edilmektedir.Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Araçlarınızla ilgili teknik bilgi sahibi mekanik personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan Bursa Uzman Oto Servis her geçen gün kendini geliştirmektedir.Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere ve deneyimli uzman personeli ile kaliteli hizmet anlayışı ile Bursa Uzman Oto Servise teslim edebilirsiniz.

Bursa Uzman Oto Servis; (Volkswagen, Opel, Toyota, Ford, Honda, Mazda, Hyundai, Nissan, BMW, Mercedes, Tofaş, Renault, Seat, Suzuki, Peugeot, Citroen, Fiat, Skoda) tüm araçlar için servis bakım hizmetleri vermektedir. Profesyonel personelimiz yukarıda adı geçen araçlardaki arızayı bilgisayar destekli olarak derhal tespit edip, onarıma başlar. %100 orjinal yedek parça garantisi altında en kısa zaman diliminde arızanızı giderip aracınızı ev, ofis vs. adresinize teslim edilecek hale getirir.

MİSYONUMUZ

Otomotiv sektöründe;  tedarikçilerimiz ve satış sonrası servislerimiz ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dünya pazarlarında rekabet edebilecek ekonomik maliyetlerle ve beklenen kalite standartlarının üzerinde karşılamak.


SERVİS HİZMETLERİ

Araç Kabul

Aracınızı bize getirdiginizde daima güler yüzlü servis danışmanlarımız sizi bekliyor olacak. Danışmanlarımız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda aracınızda yapılması gerekenler size anlatır ve fiyat konusunda önceden bilgi sahibi olmanızı saglarlar. Yapılacak işin tahmini bitiş zamanı size iletilerek aracınız uzman ustalarımıza teslim edilmek üzere sizden teslim alınır. Aracınızın bakımı onarımı esnasında çıkan tüm ekstra işlemler size anında bildirilir ve onayınız alınmadan hiçbir işlem yapılmaz.  Servis danışmanlarımız her daim size tüm konularda bilgi vererek aklınızdaki sorulara ve aracınızdaki problemlere çözüm bulurlar

Periyodik Bakımlar

Aracınızın uzun ömürlü olmasını ve daima size üstün performans ve sürüş keyfi vermesini istiyorsanız sizi üçler servise bekliyoruz servisimizde yaptıracağınız periyodik bakımlar ile aracınız hiç yaşlanmayacak, yaşlanan da gençleşecek.

 

Mekanik Onarımlar
58 NOKTADA DETAYLI CHECK UP

Fren Sistemi
1) Fren Ana Merkezi
2) Fren Hidroligi Seviyesi
3) Ön Fren Balataları
4) Arka Fren Balataları
5) El Freni Ayarı
6) Fren Merkezleri
7) Fren Hortumları

Sürüş Güvenliği ve Yol Tutuşu
8) Ön Lastikler
9) Arka Lastikler
10) Stepne Lastiği
11) Ön Amortisörler
12) Arka Amortisörler
13) Süspansiyon Bağlantı Burç ve Takozları
14) Z Rot ve Askı Rotları
15) Süspansiyon Ön ve Arka Kontroller
16) Tekerlek Rulmanları
17) Aks Ve Körük Kontrolleri
18) Yol Testi

Motor
19) Yağ Kaçağı
20) Motor Yağı Seviyesi
21) Hava Filtresi
22) Yağ Filtresi
23) Yakıt Filtresi
23) Polen Filtresi
24) Triger Kayış Kontrol
25) V Kayış Kontrol
26) Tiger Gergi Rulman Kontrol
27) Motor Bağlantı Kulak Kontrol

Ateşleme Sistemi
28) Buji
29) Buji Kabloları
30) Ateşleme Bobinleri
31) Sensörler

Soğutma Sistemi
32) Su Kaçağı
33) Antifriz

Yakıt Sistemi
34) Yakıt Boruları

Debriyaj ve Vites Kutusu
35) Debriyaj Balata Kavraması
36) Vites Geçişleri
37) Debriyaj Merkezi Yağ Kaçakları

Elektrik Sistemi
38) Diyagnostik Test
39) Kısa ve Uzun Hüzmeli Farlar
40) Sinyalizasyon
41) Fren Lambaları
42) İç Aydınlatma
43) Akü
44) Elektrik Bağlantıları
45) Korna Fonksiyon Kontrolü

Klima Sistemi
46) Klima Kompresörü ve Kayışı
47) Klima Performansı

Egzoz Sistemi
48) Egzoz Sistemi
49) Katalitik Konvertör
50) Ön Susturucu
51) Arka Susturucu

Görüş Güvenliği
52) Cam suyu
53) Silecek

Genel Güvenlik Yasal Zorunluluk
54) Yangın Söndürücü S.K.T. Kontrolü
55) İlk Yardım ve Ecza çantası S.K.T. kontrolü
56) Reflektör ( 2 Adet)
57) Çekme Halatı ve Takoz

Kaza Güvenliği
58) Karoseri Parçaları Kontrolü (Gözle)

Aracınızın yürüyen aksamı, mekanik, elektrik ve süspansiyon sistemi ile ilgili tamirat ve arıza tespitlerini, son teknolojiye sahip cihazlarımız ve eğitimli uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz ustalarımız aracınızın sorunlarını giderirken tek yapmanız gereken bekleme salonumuzda arkanıza yaslanıp çayınızı kahvenizi yudumlarken aracınız gereken işlerlerinin yapılmasını beklemek.

 

Randevulu Araç Sistemi

Aracınızı servisimize getirmeden önce telefon yoluyla bizden randevu alabilirsiniz. Böylece beklemeden daha hızlı hizmet alır ve değerli zamanınızdan kaybetmemiş olursunuz.

 

 

  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • GÜLER YÜZLÜ VE UZMANLAŞMIŞ KADRO
  • ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI
  • KUSURSUZ ONARIM
  • YERİNDEN ARAÇ TESLİM ALMA VE BIRAKMA